Kariera

Od ponad 20 lat efektywnie wspieramy firmy w innowacyjnym rozwoju, wejściu na rynki zagraniczne, udzielamy dofinansowania na usługi szkoleniowe, oferujemy preferencyjne pożyczki i dotacje finansujące rozpoczynanie i prowadzenie działalności gospodarczej, udzielamy informacji na temat funduszy z Unii Europejskiej.

Aktualnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

Specjalista w Wydziale Współpracy z Zagranicą

Miejsce pracy: śląskie / Katowice

Opis stanowiska

  • Realizowanie przedsięwzięć podnoszących konkurencyjność sektora MŚP w woj. śląskim
  • Przygotowywanie i realizacja projektów na rzecz rozwoju regionalnego
  • Budowa i koordynacja relacji międzynarodowych z partnerami biznesowymi
  • Przygotowywanie i realizacja projektów o charakterze informacyjnym, doradczym i szkoleniowym dla przedsiębiorców
  • Udział w konferencjach, misjach i targach zagranicznych
  • Opracowywanie dla przedsiębiorców informacji o rynkach zagranicznych
  • Doradztwo dla przedsiębiorstw dot. prowadzenia działalności gospodarczej poza granicami Polski
  • Pomoc przedsiębiorcom w nawiązywaniu kontaktów zagranicznych poprzez kojarzenie partnerów gospodarczych
  • Przekazywanie przedsiębiorcom bieżących informacji na temat imprez gospodarczych odbywających się w kraju i za granicą
  • Obsługa audytów i kontroli

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe
  • Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie, najlepiej potwierdzona certyfikatem, dodatkowym atutem będzie znajomość jeszcze jednego języka obcego
  • Biegła obsługa komputera – pakiet MS Office (Word, Excel, PowerPoint)
  • Staż pracy na podobnym stanowisku – 18 miesięcy
  • Doświadczenie w zakresie realizacji zadań dotyczących sektora MŚP oraz nawiązywania kontaktów zagranicznych
  • Prawo jazdy kat. B
  • Umiejętność prowadzenia korespondencji krajowej i międzynarodowej,
  • Samodzielność i odpowiedzialność za wykonywane zadania
  • Umiejętność pracy pod presją czasu i gotowość do podejmowania nowych wyzwań zawodowych

Oferujemy:

  • Interesującą i odpowiedzialną pracę w renomowanej firmie
  • Możliwość rozwoju zawodowego i samorealizacji
  • Atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia
  • Udział w rozwoju firmy i nowych projektach
  • Pełne przeszkolenie przygotowujące do pracy
  • Narzędzia niezbędne do wykonywania powierzonych zadań

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres e-mail: praca@fgsa.pl.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Fundusz Górnośląski SA, ul. Sokolska 8, 40-086 Katowice na potrzeby przeprowadzenia rekrutacji.

Zostaw numer

Jeżeli jesteś zainteresowany szczegółami naszej oferty, zostaw swój numer telefonu, a oddzwonimy do Ciebie i umówimy się na szczegółową rozmowę na temat, który szczególnie Cię zainteresował.

Imię (wymagane)

Numer telefonu

Temat rozmowy

Wyrażam zgodę na gromadzenie danych. Dane gromadzone i przetwarzane są przez Fundusz Górnośląski SA z siedzibą przy ul. Sokolskiej 8 w Katowicach (kod pocztowy 40-086). Dane przetwarzane są w celu obsługi przesłanego zgłoszenia i udzielenia odpowiedzi. Sposób realizacji praw użytkowników oraz inne informacje związane z przetwarzaniem danych osobowych określone zostały w klauzuli informacyjnej RODO Funduszu Górnośląskiego SA

X
X