Kariera

Specjalista ds. koordynacji promocji i informacji w Wydziale Współpracy Zagranicznej

Miejsce pracy: śląskie / Katowice

Opis stanowiska:

  • realizacja projektów o charakterze informacyjno-promocyjnym współfinansowanych ze środków Unii Europejskiej;
  • koordynowanie oraz opracowanie koncepcji działań informacyjno-promocyjnych dotyczących realizowanych projektów;
  • przygotowywanie specyfikacji kampanii informacyjnych i koordynacja działań zewnętrznych podwykonawców usług związanych z działaniami promocyjnymi;
  • tworzenie i projektowanie materiałów promocyjnych i informacyjnych;
  • przygotowanie dokumentacji związanej z wyborem dostawców/wykonawców opartej o zasadę konkurencyjności;
  • przeprowadzanie i archiwizowanie wymaganej dokumentacji dotyczącej działań informacyjnych;
  • obsługa audytów i kontroli projektowych.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: marketing, administracja, ekonomia, zarządzanie, inne kierunki ekonomiczne, europeistyka);
  • staż pracy na stanowisku związanym z działaniami informacyjno-promocyjnymi – min. 1 rok;
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (min. B2), najlepiej potwierdzona certyfikatem, dodatkowym atutem będzie znajomość jeszcze jednego języka obcego;
  • biegła obsługa komputera – pakiet MS Office (Word, Excel, PowerPoint);
  • znajomość pakietu graficznego Affinity lub Adobie na poziomie średniozaawansowanym;
  • umiejętność redagowania tekstów promocyjnych i dziennikarskich – swoboda w operowaniu słowem;
  • mile widziane doświadczenie w roli zleceniodawcy (product ownera) lub menedżera projektu po stronie wykonawcy w projektach marketingowych lub eventowych;
  • dobra organizacja pracy, samodzielność i odpowiedzialność za wykonywane zadania;
  • umiejętność pracy pod presją czasu i gotowość do podejmowania nowych wyzwań zawodowych.

Oferujemy:

  • atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę;
  • interesującą i odpowiedzialną pracę w renomowanej firmie;
  • możliwość rozwoju zawodowego i samorealizacji;
  • możliwość udziału w zagranicznych delegacjach;
  • udział w rozwoju firmy i nowych projektach;
  • narzędzia niezbędne do wykonywania powierzonych zadań;

Kandydaci powinni składać aplikacje na adres: praca@fgsa.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Fundusz Górnośląski SA, ul. Sokolska 8, 40-086 Katowice na potrzeby przeprowadzenia rekrutacji”.

Zostaw numer

Jeżeli jesteś zainteresowany szczegółami naszej oferty, zostaw swój numer telefonu, a oddzwonimy do Ciebie i umówimy się na szczegółową rozmowę na temat, który szczególnie Cię zainteresował.

    Imię (wymagane)

    Numer telefonu

    Temat rozmowy

    Wyrażam zgodę na gromadzenie danych. Dane gromadzone i przetwarzane są przez Fundusz Górnośląski SA z siedzibą przy ul. Sokolskiej 8 w Katowicach (kod pocztowy 40-086). Dane przetwarzane są w celu obsługi przesłanego zgłoszenia i udzielenia odpowiedzi. Sposób realizacji praw użytkowników oraz inne informacje związane z przetwarzaniem danych osobowych określone zostały w klauzuli informacyjnej RODO Funduszu Górnośląskiego SA

    X