Kariera

Specjalista do spraw windykacji

Miejsce pracy: śląskie / Katowice

Opis stanowiska:

Twój zakres obowiązków:

  • Analiza portfela kredytów restrukturyzowanych i windykowanych
  • Analiza zabezpieczeń rzeczowych
  • Negocjacje z dłużnikami
  • Monitoring czynności organów egzekucyjnych oraz sądowych
  • Kontakt z kancelariami prawnymi współpracującymi z wierzycielem
  • Sporządzanie pism i wniosków w zakresie otrzymanych spraw
  • Sporządzanie raportów w zakresie administrowanych spraw
Nasze wymagania:
  • Wykształcenie wyższe
  • Znajomość/doświadczenie procesów restrukturyzacyjnych i windykacyjnych
  • Znajomość procedur sądowych i egzekucyjnych
  • Zaangażowanie, operatywność i silna motywacja do działania
Oferujemy:
    • Atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia
    • Interesującą i odpowiedzialną pracę w renomowanej firmie
    • Możliwość rozwoju zawodowego i samorealizacji
    • Udział w rozwoju firmy i nowych projektach
    • Narzędzia niezbędne do wykonywania powierzonych zadań

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pośrednictwem portalu pracuj.pl klikając tutaj.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Fundusz Górnośląski SA, ul. Sokolska 8, 40-086 Katowice na potrzeby przeprowadzenia rekrutacji”.

Specjalista w Wydziale Współpracy Zagranicznej

  • realizacja zadań w ramach projektów o charakterze informacyjnym, doradczym i szkoleniowym dla przedsiębiorców;
  • przygotowywanie i realizacja projektów na rzecz rozwoju regionalnego;
  • wsparcie przedsiębiorców w nawiązywaniu kontaktów z zagranicznymi partnerami gospodarczymi;
  • przekazywanie przedsiębiorcom bieżących informacji na temat imprez gospodarczych odbywających się w kraju i za granicą;
  • opracowywanie dla przedsiębiorców informacji o rynkach zagranicznych;
  • przygotowywanie wniosków o zmiany w umowach o dofinansowanie projektów, sprawozdań okresowych harmonogramów płatności, wniosków o płatności pośrednie i końcowe;
  • weryfikacja wydatków, opisywanie dokumentów finansowych pod kątem ich kwalifikowalności i zgodności z projektem;
  • prowadzenie dokumentacji i rozliczanie projektów w sposób zgodny z wytycznymi i zasadami określonymi dla poszczególnych programów;
  • monitorowanie zmian w wytycznych i innych regulacjach, dotyczących realizowanych projektów, mających wpływ na prawidłowe ich rozliczanie;
  • przygotowanie dokumentacji związanej z wyborem dostawców/wykonawców opartej o zasadę konkurencyjności;
  • obsługa audytów i kontroli projektowych.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: prawo, międzynarodowe stosunki gospodarcze/handel zagraniczny, inne kierunki ekonomiczne, stosunki międzynarodowe, dyplomacja, europeistyka);
  • staż pracy na stanowisku związanym z realizacją i rozliczaniem projektów współfinansowanych ze środków UE – min. 2 lata;
  • biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie, najlepiej potwierdzona certyfikatem, dodatkowym atutem będzie znajomość jeszcze jednego języka obcego;
  • biegła obsługa komputera – pakiet MS Office (Word, Excel, PowerPoint);
  • doświadczenie w zakresie realizacji zadań dotyczących sektora MŚP oraz nawiązywania kontaktów zagranicznych;
  • umiejętność redagowania tekstów – swoboda w operowaniu słowem;
  • umiejętność prowadzenia korespondencji krajowej i międzynarodowej;
  • dobra organizacja pracy, samodzielność i odpowiedzialność za wykonywane zadania;
  • umiejętność pracy pod presją czasu i gotowość do podejmowania nowych wyzwań zawodowych.

Oferujemy:

  • Możliwość udziału w zagranicznych delegacjach

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres e-mail: praca@fgsa.pl.

Zostaw numer

Jeżeli jesteś zainteresowany szczegółami naszej oferty, zostaw swój numer telefonu, a oddzwonimy do Ciebie i umówimy się na szczegółową rozmowę na temat, który szczególnie Cię zainteresował.

    Imię (wymagane)

    Numer telefonu

    Temat rozmowy

    Wyrażam zgodę na gromadzenie danych. Dane gromadzone i przetwarzane są przez Fundusz Górnośląski SA z siedzibą przy ul. Sokolskiej 8 w Katowicach (kod pocztowy 40-086). Dane przetwarzane są w celu obsługi przesłanego zgłoszenia i udzielenia odpowiedzi. Sposób realizacji praw użytkowników oraz inne informacje związane z przetwarzaniem danych osobowych określone zostały w klauzuli informacyjnej RODO Funduszu Górnośląskiego SA

    X