Transformacja CARM: Lekcja dla Polskich Eksporterów do Kanady

Transformacja CARM: Lekcja dla Polskich Eksporterów do Kanady

Kanada przechodzi z ręcznego systemu poboru opłat na internetowy Portal Klienta CARM (CCP), a wdrożenie projektu odbywa się etapami. Już w 2021 roku wprowadzono pierwszą wersję Portalu Klienta CARM, a importerzy mieli szansę zapoznać się z nowym narzędziem. Od października 2023 roku korzystanie z Portalu Klienta CARM stanie się obowiązkowe, a wraz z nim pojawią się nowe funkcje, które w pewnym stopniu ułatwią proces wymiany handlowej z Kanadą.

Projekt CARM, może stanowić cenne źródło lekcji, które pomoże rozwijać się i prosperować w dynamicznym świecie międzynarodowego handlu.

Źródło: eurora.com

Zostaw numer

Jeżeli jesteś zainteresowany szczegółami naszej oferty, zostaw swój numer telefonu, a oddzwonimy do Ciebie i umówimy się na szczegółową rozmowę na temat, który szczególnie Cię zainteresował.

  Imię (wymagane)

  Numer telefonu

  Temat rozmowy

  Wyrażam zgodę na gromadzenie danych. Dane gromadzone i przetwarzane są przez Fundusz Górnośląski SA z siedzibą przy ul. Sokolskiej 8 w Katowicach (kod pocztowy 40-086). Dane przetwarzane są w celu obsługi przesłanego zgłoszenia i udzielenia odpowiedzi. Sposób realizacji praw użytkowników oraz inne informacje związane z przetwarzaniem danych osobowych określone zostały w klauzuli informacyjnej RODO Funduszu Górnośląskiego SA

  X
  X
  Skip to content