Relacja ze spotkania Biznesowego SPEED BUSINESS w Częstochowie

W środę 21 czerwca 2023 r. w Częstochowskim Parku Przemysłowo-Technologicznym w Częstochowie odbyła się kolejna już edycja Spotkania Biznesowego SPEED BUSINESS, którego Fundusz Górnośląski S.A. był sponsorem, a Spółkę reprezentował Wiceprezes Zarządu Mariusz Widzisz.

Po wystąpieniach partnerów oraz sponsorów, zaprezentowano Mobilne Centrum Demonstracji Przemysłu 4.0. Następnie odbyły się rozmowy między przedsiębiorcami.

Zostaw numer

Jeżeli jesteś zainteresowany szczegółami naszej oferty, zostaw swój numer telefonu, a oddzwonimy do Ciebie i umówimy się na szczegółową rozmowę na temat, który szczególnie Cię zainteresował.

  Imię (wymagane)

  Numer telefonu

  Temat rozmowy

  Wyrażam zgodę na gromadzenie danych. Dane gromadzone i przetwarzane są przez Fundusz Górnośląski SA z siedzibą przy ul. Sokolskiej 8 w Katowicach (kod pocztowy 40-086). Dane przetwarzane są w celu obsługi przesłanego zgłoszenia i udzielenia odpowiedzi. Sposób realizacji praw użytkowników oraz inne informacje związane z przetwarzaniem danych osobowych określone zostały w klauzuli informacyjnej RODO Funduszu Górnośląskiego SA

  X
  X
  Skip to content