Zapraszamy na warsztat poświęcony tematyce wykorzystanie danych (BIG DATA)!

Województwo Śląskie zaprasza na warsztaty poświęcone tematyce wykorzystywania danych ? BIG DATA. 

Na spotkaniu uzyskacie odpowiedzi na pytania dotyczące wpływu danych na redukcję zużycia energii i zmniejszenie śladu węglowego. Przybliżone zostaną również narzędzia, które mogą się przydać przy wprowadzaniu tych rozwiązań. Wydarzenie odbędzie się w dniu 11 maja 2022 roku w godzinach 9:30-14:00 w Sali Kolumnowej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Śląskiego, przy ul. Dąbrowskiego 23 w Katowicach.

Podczas wydarzenia odbędzie się również transmisja online dostępna pod linkiem: https://lnkd.in/dn7TP8US.

Więcej informacji na temat wydarzenia znajdziecie Państwo TUTAJ.

 

 

Zostaw numer

Jeżeli jesteś zainteresowany szczegółami naszej oferty, zostaw swój numer telefonu, a oddzwonimy do Ciebie i umówimy się na szczegółową rozmowę na temat, który szczególnie Cię zainteresował.

  Imię (wymagane)

  Numer telefonu

  Temat rozmowy

  Wyrażam zgodę na gromadzenie danych. Dane gromadzone i przetwarzane są przez Fundusz Górnośląski SA z siedzibą przy ul. Sokolskiej 8 w Katowicach (kod pocztowy 40-086). Dane przetwarzane są w celu obsługi przesłanego zgłoszenia i udzielenia odpowiedzi. Sposób realizacji praw użytkowników oraz inne informacje związane z przetwarzaniem danych osobowych określone zostały w klauzuli informacyjnej RODO Funduszu Górnośląskiego SA

  X
  X
  Skip to content