podręczna nawigacja

Polsko-francuskie spotkania biznesowe odwołane

29.01.2019 r.
Polsko-francuskie spotkania biznesowe odwołane

 Organizatorzy spotkań biznesowych z francuskimi firmami, poszukującymi polskich partnerów informują, że z przyczyn od nich niezależnych spotkania są odwołane.

Ośrodek Enterprise Europe Network przy Funduszu Górnośląskim S.A. Oddział w Katowicach, Centrum Obsługi Inwestora i Eksportera Urzędu Marszałkowskiego Województwa Śląskiego wraz z CPME International Regionu Owernii – Rodan – Alpy, zapraszają przedsiębiorców do udziału w spotkaniach biznesowych z francuskimi firmami, poszukującymi polskich partnerów.

Poszukiwani są dystrybutorzy, dostawcy oraz usługobiorcy w następujących dziedzinach: organiczne środki pielęgnacyjne i  kosmetyki naturalne BIO, suplementy diety, suszone owoce, mechanika precyzyjna, robotyka przemysłowa, wino, produkcja stali, bezpieczeństwo drogowe i budowlane, odzież, oznakowania, domki drewniane, ogrodzenia stalowe i drewniane, rekrutacja personelu medycznego.

Spotkania odbędą się w dniu 8 lutego 2019 r., w godzinach 9.30 - 13.00 w Sali Kolumnowej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Śląskiego w Katowicach, przy ul. Ligonia 46. Rejestracja trwa do 5 lutego 2019 r. do godziny 12.00. Udział w spotkaniach jest nieodpłatny.

Więcej informacji

loading pl en