Zapraszamy na Webinarium “Śląski Pakiet dla Gospodarki” – ARR Częstochowa

?Zapraszamy na Webinarium “Śląski Pakiet dla Gospodarki” organizowany przez Agencja Rozwoju Regionalnego w Częstochowie S.A. i Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego, które odbędzie się 7 maja br. (czwartek) o godz. 11:00?.
?Spotkanie moderuje Pan Marcin Kozak ? Prezes Agencji Rozwoju Regionalnego w Częstochowie S.A.

Spotkanie odbędzie za pomocą platformy online. Link uprawniający do wzięcia udziału w spotkaniu zostanie przesłany najpóźniej jedną godzinę przed rozpoczęciem do osób, które dokonają zgłoszenia udziału w webinarium.

Zgłoszenia przyjmowane są poprzez Formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie: https://bit.ly/3cVWC2W

Zostaw numer

Jeżeli jesteś zainteresowany szczegółami naszej oferty, zostaw swój numer telefonu, a oddzwonimy do Ciebie i umówimy się na szczegółową rozmowę na temat, który szczególnie Cię zainteresował.

  Imię (wymagane)

  Numer telefonu

  Temat rozmowy

  Wyrażam zgodę na gromadzenie danych. Dane gromadzone i przetwarzane są przez Fundusz Górnośląski SA z siedzibą przy ul. Sokolskiej 8 w Katowicach (kod pocztowy 40-086). Dane przetwarzane są w celu obsługi przesłanego zgłoszenia i udzielenia odpowiedzi. Sposób realizacji praw użytkowników oraz inne informacje związane z przetwarzaniem danych osobowych określone zostały w klauzuli informacyjnej RODO Funduszu Górnośląskiego SA

  X
  X
  Skip to content