Odnowiony Punkt Obsługi Klienta w Katowicach zaprasza!

Wraz z nadejściem nowego tygodnia, przyjmujemy Klientów w odnowionym, nowoczesnym Punkcie Obsługi Klienta.

W nowym POK znalazło się miejsce na elegancką poczekalnię z nowymi, wygodnymi fotelami. Jest też przyjemny kącik, w którym można na spokojnie usiąść i zapoznać się z naszą ofertą.

 

     

 

Zmieniło się także ułożenie mebli – teraz lada znajduje się we wnęce po prawej stronie. Na przeciwko lady jest duża i przejrzysta tablica z najważniejszymi informacjami i ogłoszeniami.

     

 

Odświeżone zostały posadzka i wygląd ścian. Zamontowaliśmy również duże przestronne drzwi do dalszej części budynku. Tak, aby nikt już nigdy nie błądził 🙂

Mamy nadzieję, że nowe miejsce przypadnie do gustu naszym Klientom!

 

Zostaw numer

Jeżeli jesteś zainteresowany szczegółami naszej oferty, zostaw swój numer telefonu, a oddzwonimy do Ciebie i umówimy się na szczegółową rozmowę na temat, który szczególnie Cię zainteresował.

  Imię (wymagane)

  Numer telefonu

  Temat rozmowy

  Wyrażam zgodę na gromadzenie danych. Dane gromadzone i przetwarzane są przez Fundusz Górnośląski SA z siedzibą przy ul. Sokolskiej 8 w Katowicach (kod pocztowy 40-086). Dane przetwarzane są w celu obsługi przesłanego zgłoszenia i udzielenia odpowiedzi. Sposób realizacji praw użytkowników oraz inne informacje związane z przetwarzaniem danych osobowych określone zostały w klauzuli informacyjnej RODO Funduszu Górnośląskiego SA

  X
  X
  Skip to content